Звіт по проектах

29 Жовтня, 2021 р., 11:08
Добромильська музична школа поповнила свій ряд придбаними музичними інструментами. Це стало можливим через реалізацію проєкту «Підтримка та розвиток творчих здібностей - запорука успішної особистості», який успішно завершено в рамках конкурсу місцевих ініціатив ( конкурсу мікропроєктів).
25 Жовтня, 2021 р., 14:11
Завершено реалізацію ще одного проєкту в рамках конкурсу місцевих ініціатив ( конкурсу мікропроєктів) на території Добромильської територіальної громади.
19 Жовтня, 2021 р., 11:25
В Добромильській міській територіальній громаді триває реалізація проектів конкурсу місцевих ініціатив. Конкурс місцевих ініціатив проводиться щорічно Львівською обласною радою та має на меті вирішувати проблеми громади локального характеру. На сьогодні завершено роботи по таких об’єктах:
19 Жовтня, 2021 р., 10:51
Саме так можна охарактеризувати позитивний  початок сьогоднішнього дня у м.Добромиль.