Очолював Добромильську міську територіальну громаду Куляс Петро Петрович

Народився 26 вересня 1976 року в селі Нове місто Старосамбірського району Львівської обл., громадянин України. Одружений, жінка – Куляс Олена Володимирівна, має сина -  Куляс Остап Петрович.

В 1982 році пішов у перший клас Новоміської ЗСШ I-III ст. , в 1993 році закінчив 11 класів і поступив на навчання в Львівський Державний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Математика».

У 2000 р закінчив Львівський університет і пішов працювати в Новоміську школу на посаду вчителя математики та інформатики. З вересня 2002 р. по травень 2004 р навчався на заочному відділенні Самбірського державного педагогічного коледжу ім. І. Филипчака за спеціальністю «Діловодство».

З серпня 2008 року по червень 2010 р навчався на заочному відділенні у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка за спеціальністю «Інформатика».

З 2002 р по 2006 був депутатом Новоміської сільської ради.

У 2010 році в результаті місцевих виборів був обраний сільським головою Новоміської сільської ради.

У 2015 році після добровільного об `єднання громад, був обраний сільським головою Новоміської обєднаної територіальної громади.

25 жовтня 2021 року у результаті місцевих виборів був обраний міським головою Добромильської міської територіальної громади.

Внаслідок ДТП 20 серпня 2023 року трагічно загинув.

Рішенням сесії міської ради достроково припинено повноваження міського голови у зв'язку зі смертю та призначено тимчасово виконуючу обов'язки - секретаря міської ради Мацько Олену Степанівну, 0960504163