Центр надання соціальних послуг Добромильської міської ради

02 Грудня, 2022 р., 10:15
Щороку 2 грудня за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами. В України документ набрав чинності 15 лютого 1955 року. На жаль, у світі досі існують сучасні форми рабства, такі як сексуальна експлуатація, торгівля людьми, продаж наречених, шлюби з примусу, ряд форм дитячої праці, насильницьке вербування дітей для використання у збройних конфліктах та боргова кабала. Звичайно, «нові раби» не носять кайданів, їх не пропонують відкрито на ринках, як то було в прадавні часи, на них ніхто не має легальних прав, тому що в усіх країнах рабство заборонено. Тим не менш, люди перетворюються на «товар», який можна продавати й купувати, використовувати як завгодно, а потім викидати як непотріб. Але ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню. Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам. Також Конституцією України забороняється використання примусової праці. Завдання сучасного світу - об’єднання зусиль урядів, громадянського суспільства та приватного сектора, для викорінення всіх сучасних форм рабства. Найважливішими завданнями кожної держави, і нас як державного органу, є запобігання торгівлі людьми, покарання злочинців, які здійснюють торгівлю людьми, та надання повного спектру допомоги особам, які постраждали від цього ганебного явища. Але наразі мінімізація явища торгівлі людьми залежить як від урядів і їх зацікавленості в гарантуванні свободи громадянського суспільства, так і від небайдужості простих громадян. Звертайтесь за допомогою. Пам’ятайте, що стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації!
21 Червня, 2022 р., 11:54
ГО «Хеврон ІТ Академія» оголошує набір студентів на 2022-2023 навчальний рік. Ми пропонуємо безкоштовну ІТ освіту для соціально незахищеної молоді: хлопців та дівчат, віком від 18 до 25 років із числа сиріт, напівсиріт та вимушено переселених осіб із зони бойових дій, а також для талановитої молоді, яка опинилась у складних життєвих обставинах. Забезпечуємо студентів житлом, харчуванням; індивідуальною системою навчання, медичною та психологічною підтримкою, практикою в ІТ компаніях та допомагаємо з працевлаштуванням.  А також на вас чекають майстер-класи,  тренінги та цікаві зустрічі! Набір проводиться за наступними напрямками: Програмування; Тестування; Проєктний менеджмент; Дизайн.    Навчання розпочинається з 1 вересня та триває 2 роки: 1рік - вивчення теорії, 2 рік - практика в ІТ компанії.    Щоб подати заявку на вступ до Хеврон ІТ Академії, заповніть форму за посиланням   https://forms.gle/J14KiQxbzfZH9FtcA     Запрошуємо також відвідати наш вебінар "Швидкий старт в ІТ", який відбудеться 24 червня, о 11.00. Реєстрація на вебінар за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyCVtJjsmI7j4h5t9gD6jwcZ7rgs3yFZ0YjV3beEuyD21Sfg/viewform   Отримати детальну інформацію можна за телефоном +38 068 70 70 708    Наш сайт для ознайомлення: https://hebron-academy.com  Facebook: https://www.facebook.com/IT.Academy.Hebron/    
05 Січня, 2022 р., 12:34
Вже стало традицією, що БО "Мальтійська служба допомоги у Львові" допомагає у пакуванні подарунків до дня Святого Миколая дітям з дитячих будинків сімейного типу та дітям з особливими потребами. Цьогоріч 6 діток, якими опікується Центр надання соціальних послуг Добромильської міської ради отримали бажані подарунки.    Щиро дякуємо Святому Миколаю та його помічникам за почуті бажання!  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано