ПРОГРАМА реалізація програми «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж в м. Добромиль Львівської області»

« ЗАТВЕРДЖЕНО»

Добромильська міська рада

рішення сесії  №_______

від «_____»__________2020 року

______________ П.Куляс

ПРОГРАМА

м.Добромиль

1.З АГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Програма «Реалізаціїя програми «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж в м. Добромиль Львівської області» «(надалі – Програма) розроблена на виконання Закону України „Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово – комунального господарства”.

Підставою для розроблення Програми є існування проблем на рівні підвідомчій території ради, розв’язання яких потребує залучення бюджетних коштів,координації спільних дій органу самоврядування, підприємств, установ, організацій та населення.

2. МЕТА ПРОГРАМИ

Основною метою програми є забезпечення реалізації програми «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж в м. Добромиль Львівської області», а саме : оплата за обмін валюти , яка поступила на банківський рахунок для перерахування за виконані роботи за обєктом по очисних спорудах та каналізаційних мережах в м.Добромиль.

3. ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОЗВЯЗАННЯ ЗАВДАНЬ

Визначені завдання передбачається розв’язати за такими напрямками:

-  забезпечення протягом 2021 року  фінансування робіт згідно програми по реконструкції очисних споруд та каналізаційних мереж м. Добромиль Львівської області.

4. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Виконання Програми дасть можливість забезпечити безперебійну оплату за виконані роботи ,надані послуги, закупівлю всіх необхідних матеріалів для забезпечення виконання програми «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних мереж в м. Добромиль Львіської області».

5. ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ.

Основним джерелом фінансування Програми є  місцевий бюджет  та інші джерела фінансування ,не заборонені законодавством.

Суми видатків обраховуються за напрямками використання ,та затверджуються в кошторисі видатків на відповідний рік,який також є невід’ємною частиною програми.

Головним розпорядником асигнувань міського бюджету ,визначених для реалізації виступає Добромильська міська рада.

6. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ.

Відповідальність за організацію виконання заходів Програми покладається на виконавчий комітет міської ради.

Контроль за виконанням Програми здійснюється постійною депутатською комісією

Програми  «Реалізація програми

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Добромильської міської ради

Розробник Програми

Виконавчий Добромильської міської ради

Співрозробники Програми

5.

Відповідальний виконавець

Добромильська міська рада

6.

Учасники Програми

Ініціативні групи мешканців міста

7.

Термін реалізації Програми

2021 р.

Перелік бюджетів, які можуть брати участь у виконанні Програми

Міський бюджет

Загальний обсяг фінансових

ресурсів, необхідних для реалізації

Програми, всього,

у тому числі:

40,0 тис.грн.

коштів міського бюджету

40,0 тис.грн.

Коштів інших джерел

Секретар міської ради                                       О.Мацько

Ресурсне забезпечення

Програми  «Реалізація програми «Реконструкція очисних споруд та каналізаційних       мереж м. Добромиль Львівської області»

тис.грн.

Обсяг коштів,які пропонується залучити

на виконання програми

Сума витрат, тис. грн.

Усього витрат на виконання програм

Усього

40,0

У т.ч. міський бюджет

40,0

1 Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми, може змінюватися шляхом внесення відповідних змін до міського бюджету впродовж терміну дії Програми.

Секретар міської ради                                                    О.Мацько