Цивільний захист

26 Лютого, 2024 р., 09:34
Протягом лютого 2024 року працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено перевірку боєготовності.  Місцевих пожежних команд  с. Комаровичі, та с.Міженець перевірку несення служби та тематикою гасіння пожеж і виконання аварійно-рятувальних робіт,  також проведено розбір пожежі господарської будівлі яка виникла 27.01.2024 року в с.Заріччя.
16 Лютого, 2024 р., 14:56
14 лютого 2024 року до рятувальників м.Добромиль з робочим візитом відвідала перший заступник голови Добромильської міської ради Тетяна  ТЕРЛЕЦЬКА. Візит було проведено не з проста та не з пустими руками, адже під час візиту заступником голови Добромильської ТГ було подарено рятівникам телевізор який вкрай необхідний для проведення занять з працівниками з службової підготовки. Натомість рятувальники подякували за підтримку та допомогу.
17 Січня, 2024 р., 14:30
Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області протягом січня 2024 року проведено навчально – методичні збори із працівниками Місцевої пожежної охорони Добромильської територіальної громади Самбірського району. Під час навчань членів МПО ознайомлено із тематикою гасіння пожеж і виконання аварійно рятувальних робіт.
17 Січня, 2024 р., 09:50
Керівництво Самбірського районного управління ДСНС  України у Львівській області провело робочу зустріч з заступником Добромилького  міського голови щодо створення та функціонування підрозділів добровільної та місцевої пожежної охорони у 2024 році.