Запланували – реалізували.

Дата: 29.10.2021 11:08
Кількість переглядів: 483

Добромильська музична школа поповнила свій ряд придбаними музичними інструментами. Це стало можливим через реалізацію проєкту «Підтримка та розвиток творчих здібностей - запорука успішної особистості», який успішно завершено в рамках конкурсу місцевих ініціатив ( конкурсу мікропроєктів).

Мета проєкту – гармонійне виховання та розвиток, підвищення музичних навиків через навчання та участь у мистецьких заходах різного рівня дітей Добромильської ТГ.

Для досягнення цієї мети і було придбано нові скрипки (2), бандури (2), контрабас (1), акордеон (2), цифрове фортепіано (1), класичні гітари (2).

Переконані, що реалізація такої ініціативи забезпечить покращення  матеріально-технічного стану навчального закладу, надаватиме можливість для функціонування різного роду гуртків, концертів та створить належні умови для навчально-виховного процесу.

ПРАЦЮЄМО!

 

P.S. Конкурс місцевих ініціатив проводиться щорічно Львівською обласною радою та має на меті вирішувати проблеми громади локального характеру. Передбачає поєднання солідарного фінансування з обласного, місцевого бюджетів та обов’язковий внесок спонсорів та громади.

Цьогоріч на території Добромильської міської територіальної громади реалізується 19 таких ініціатив.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано