Апарат


Апарат управління Добромильської міської ради


Міський голова - Куляс Петро Петрович

Перший заступник міського голови - Терлецька Тетяна Іванівна

Секретар ради - Мацько Олена Степанівна

Керуючий справами - Сокальський Зенон Зенонович

Староста Нижанковицького округу №1 – Біян Ольга

Староста Міженецького округу №2– Ковалик Марта

Староста Новоміського округу №3 – Попитак Надія

Староста Княжпільського округу №4 – Горейда Ігор

Староста Трушевицького округу №5  – Косовський Ігор

Староста Тернавського округу №6 – Стебельський Ярослав

Староста Болозівського округу  № 7 – Матвіїв Олеся

Діловод старостинського округу №3 - Деркач Люся Станіславівна ,

Діловод старостинського округу №2 - Стисло Степан Юліанович,

Діловод старостинського округу №5 - Заболоцька Надія Олександрівна,

Діловод старостинського округу №4 - Турко Людмила Володимирівна,

Діловод старостинського окгуру № 6 - Сенчишин Людмила Володимирівна.

 


Відділ бухгалтерського обліку


Начальник відділу – Кропивницька Марія Іванівна

Головний спеціаліст - Рочняк Марія Ярославівна,Фарбітник Руслана Іванівна

Спеціаліст І категорії - Волошин Наталя Зенонівна


Відділ соціального захисту населення


Начальник відділу – Мартинович Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст – Караман Ірина Михайлівна

Спеціаліст І категорії – Козак Галина Степанівна

Інспектор з питань соціа льного захисту – Косовська Леся Іванівна


Відділ архітектури, земельних відносин та екології та управління комунальним майном


Начальник відділу – Завадська Галина Василівна

Головний спеціаліст – Швець Юрій Володимирович

Спеціаліст І категорії з питань розвитку аграрного сектору, економіки та сільськогосподарських територій – Шидловський Ігор Михайлович

Спеціаліст ІІ категорії – Поточна Ірина Володимирівна

Інспектор-землевпорядник – Кречківський Іван Олександрович


Відділ з питань залучення інвестицій, юридичного та інвестиційного супроводу


Начальник відділу  – Бліда Ірина Романівна


Відділ «Центр надання адміністративних послуг»


Начальник відділу  – Пода Світлана Анатоліївна

Адміністратор – Демко Наталя Андріївна

Адміністратор  – Деленко Віктор Осипович

Адміністратор - Гриценко Ірина Зенонівна


ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ


Начальник відділу – Городиська Оксана Мирославівна

Головний бухгалтер –  Корівчак Наталя Степанівна

Головний спеціаліст – Паранчак Стефанія Володимирівна

Провідний спеціаліст – Босак Марія Ярославівна

 


ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ


Начальник відділу – Саврей Галина Богданівна

Головний бухгалтер – Устрицька Марія Ігорівна 

Головний спеціаліст – Куляс Олена Володимирівна

Спеціаліст – Бішко Любов Степанівна

Старший інспектор  - Терешко Ганна Ярославівна

Спеціаліст ІІ категорії – Підганяк Мар яна Володимирівна

Інспектор – Губицька Віра Євгенівна, Проник Ірина Олександрівна, Буй Ореста Іванівна, Керницький Володимир Богданович, Благута Уляна Ігорівна

Головний спеціаліст з кадрових питань – Кльоц Оксана Антонівна


Бюджетна установа «Трудовий архів»


Директор - Карвацький Степан Іванович

Бухгалтер – Черник Марія Юріївна


ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ


Начальник - Сива Ольга Миколаївна

Головний бухгалтер – Чума Ольга Юріївна

 


ВІДДІЛ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Т.в.о. начальника відділу - Масник Любов Іванівна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано