Про хід реалізації проєктів

Дата: 03.08.2021 09:58

Інформація щодо реалізації проектів у Доромильській ТГ

Проєкти місцевих ініціатив: по 10 об єктах було оголошено спрощені закупівлі у системі ПРОЗОРО та визначено переможців. На часі підписання договорів на виконання робіт. По 2 об єктах уже  укладено договори на виконання робіт. Триває підготовка технічих завдань  для проведення спрощених   закупівель   ще по 6 об єктах.

По проекту регіонального розвитку «Разом дієвіше» оголошено тендер на закупівлю. Триває подання пропозицій учасників.

Реконструкція існуючого майданчика під спортивний майданчик зі штучним покриттям (штучною травою) розміром 42*22 м по вул. Миру у с. Міженець Самбірського району Львівської області  - визначено переможця  на проведення робіт, підписання договору відбудеться у відповідні терміни.