ПРОГРАМА про порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов’язалася поховати померлого

« ЗАТВЕРДЖЕНО»

Добромильська міська рада

рішення сесії  №2814

від «07» грудня 2022 року

______________ П.Куляс

виплати допомоги на поховання

деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення

або особі, яка зобов’язалася поховати померлого

м. Добромиль

П Р О Г Р А М И

‘’Виплати допомоги на поховання

деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення

або особі, яка зобов’язалася поховати померлого на території Добромильської міської ради’’

Ініціатор розроблення програми

Добромильська міська рада Самбірського району Львівської області

1.

Дата, номер документа  про затвердження програми

Рішення сесії Добромильської міської ради №2814                             від 07.12.2022р.

Розробник програми

Виконавчий комітет Добромильської міської  ради Самбірського району Львівської області

Відповідальний виконавець програми

Добромильська міська рада Самбірського району Львівської області

Учасники програми

Термін реалізації програми

2023  рік

7.

Загальний обсяг фінансових
 ресурсів, необхідних для реалізації
програми, тис. грн., всього,

200,0 тис.грн.

7.1

у тому числі:

коштів міського бюджету

200,0 тис.грн.

Заходи щодо  реалізації Програми

Цією програмою регулюється процедура надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення  або особі, яка зобов’язалася поховати померлого на території Добромильської міської ради.

.Допомога надається на поховання померлого (померлої):

1)  дитини, на яку один з батьків (опікун, піклувальник, усиновитель), що не застрахований в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, отримував допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»;

2) особи, не застрахованої в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, яка отримувала на дитину допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» або Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»;

3) особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована у центрі зайнятості як безробітна;

4) особи, яка не має права на отримання пенсії або державної соціальної допомоги відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

5) Допомога на поховання осіб, зазначених в пункті 3, надається за останнім місцем проживання померлого з коштів міського бюджету.

6) Зазначена допомога на поховання надається при зверненні за нею протягом шести місяців після смерті особи у розмірі, встановленому на день її смерті.

7) Допомога на поховання не виплачується у разі смерті особи, яка перебувала на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), (крім випадків, коли поховання здійснюється виконавцем волевиявлення або особою, яка зобов’язалася поховати померлого).

Порядок  надання допомоги

Встановити розмір допомоги на поховання деяких категорій осіб, виконавцю волевиявлення померлого, або особі, яка зобов’язалася поховати померлого у розмірі 5000 (п’ять тисяч) грн.

Розгляд заяв про надання  допомоги на поховання надається виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов’язалася поховати померлого на підставі наступних документів:

-        особистої заяви;

-        оригінал довідки про смерть для отримання одноразової допомоги на поховання;

-        копія свідоцтва про смерть (з пред’явленням оригіналу при подачі документів);

- довідку з центру зайнятості щодо перебування на обліку;

- трудову книжку (за наявності);

-        довідка з фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

-        паспорта чи іншого документа, що підтверджує особу виконавця волевиявлення померлого;

- копії ідентифікаційного номера особи, що звернулася по допомогу;

- рахунок, відкритий у банківській установі, для перерахування коштів.

У разі необхідності виконавчий комітет міської ради має право перевіряти достовірність інформації, наданої особою, яка звернулася за допомогою. Спори, що виникають з цього приводу, вирішуються в судовому порядку.

На підставі наданих документів  виконавчий  комітет міської ради надає рішення  про виплату допомоги на поховання.

Виплата допомоги на поховання здійснюється виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов’язалася поховати, здійснюється безготівковим розрахунком через банківську установу.

.

Джерела  фінансування Програми

Кошти місцевого бюджету в межах обсягу в сумі  200,0 ( двісті тисяч) гривень, які   затверджені  сесією Добромильської міської ради на 2023 рік та розподіляються відповідно до рішення виконавчого комітету Добромильської міської ради..

Термін реалізації Програми

Програма впроваджується в дію з 01.01.2023 р. до 31.12.2023 року

Ресурсне забезпечення

П Р О Г Р А М И

‘’Надання допомоги на поховання

деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення

або особі, яка зобов’язалася поховати померлого  на території Добромильської міської ради’’

тис.грн.

Обсяг коштів,які пропонується залучити

на виконання програми

Усього витрат на виконання програм

Усього

200,0

У т.ч. міський бюджет

200,0

1 Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми, може змінюватися шляхом внесення відповідних змін до міського бюджету впродовж терміну дії Програми.

Секретар міської ради                                                                 О.Мацько