П Р О Г Р А М А підтримки та розвитку трудового архіву на 2021 рік

підтримки та розвитку

трудового архіву на 2021 рік

м.Добромиль

програми підтримки та розвитку Трудового архіву

1

Програма затверджена :

Рішенням Добромильської міської ради

№_____від _________2020р.

2

Ініціатор розроблення програми

трудовий архів

3

Розробник програми

трудовий архів

4

Терміни реалізації програми

5

Загальний обсяг фінансових ресурсів необхідний для реалізації Програми у 2021 році, усього , у тому числі :

6

-кошти міського бюджету

7

Основні джерела фінансування програми

Місцеві бюджети Стрілківської сільської, Старосамбірської,
Хирівської та Добромильської міських рад на умовах співфінансування

Загальні положення

Програма забезпечення діяльності  трудового архіву на 2021 рік (далі – Програма) розроблена на виконання розпорядження Президента України від 13 квітня 2005 року № 957/2005 р. « Про невідкладні заходи щодо збереження національних архівних цінностей України», згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про національний архівний фонд і архівні установи», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  та на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації №675/0/5-12  від 04.10.2012 року «Про створення архівних установ органів місцевого самоврядування» .

якими розширюються повноваження органів місцевого самоврядування  , щодо забезпечення централізованого зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній території, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (далі – НАФ) .

У зв’язку з тим, що проходить ліквідація підприємств, установ та організацій усіх форм власності та з метою попередження безповоротних втрат документів, які не відносяться до НАФ, але необхідні для підтвердження трудового стажу, заробітної плати, виникла необхідність, відповідно до чинного законодавства , забезпечити їх централізоване зберігання та функціонування трудового архіву .

Обгрунтування необхідності затвердження Програми

Забезпечення належних умов зберігання документів та забезпечення законних прав фізичних та юридичних осіб на доступ до документів, збирання, зберігання, використання та поширення інформації архівних документів. Програма передбачена для виконання протягом 2021 року .

Мета Програми

Основними  напрямами  Програми  є :

- збереження документів , що не відносяться до НАФ, недопущення втрат інформаційних ресурсів ;

- сприяння  функціонування трудового архіву , що забезпечить  централізоване тимчасове  зберігання документів , нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на території району, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Умови фінансування

Фінансування трудового архіву здійснюється на підставі Програми на умовах співфінансування з місцевих бюджетів Стрілківської сільської, Старосамбірської,
Хирівської та Добромильської міських рад шляхом укладання угод на міжбюджетні трансферти. Видатки на утримання трудового архіву  розраховуються пропорційно до кількості населення, яке проживає на території зазначених територіальних громад.

Завдання та заходи

Програми підтримки та розвитку трудового архіву на 2021 рік

Назва напряму реалізації (пріоритетні завдання)

Виконавці

Джерело фінансування

Орієнтовані обсяги, фінансування (вартість) грн.

Очікуваний результат

1

Створення  довідкової бази та облік документів, які зберігаються в архіві, удосконалення діловодства  у сфері архівної справи, забезпечення належних умов зберігання документів та забезпечення законних прав фізичних та юридичних осіб на доступ до документів, збирання, зберігання, використання та поширення інформації архівних документів

Старосамбірський трудовий архів

Місцеві бюджети Стрілківської сільської, Старосамбірської,
Хирівської та Добромильської міських рад

280000,00

-функціонування трудового архіву  , що забезпечить належні умови для збереження документів з особового складу та документів тимчасового зберігання підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, що розташовані на території району та ліквідованих підприємств, установ та організацій, що діяли на території району, у тому числі реформованих сільськогосподарських підприємств ;

- створення оптимальних умов збереження документів у Трудовому архіві району;

- зміцнення матеріально-технічної бази, яке дозволить забезпечити збереження документів тимчасового та довготривалого терміну зберігання;

- забезпечення в повному обсязі потреб населення району в наданні відповідної інформації.

- підвищення кваліфікації працівників Трудового архіву, що забезпечить належне, кваліфіковане виконання основних функцій архівної справи.

Ресурсне забезпечення Програми

Обсяг коштів , що пропонується залучити на виконання Програми

Етапи виконання

Усього потреба у коштах на виконання Програми

Обсяг ресурсів , усього, в т.ч.

Міський бюджет

В межах кошторисних призначень

280000,00 грн.

Директор                                                                                                             С.Карвацький