Програма відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги та розміром економічно-обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання) для населення м. Добромиль на 2021 рік

« ЗАТВЕРДЖЕНО»

Добромильська міська рада

рішення сесії  №_______

від «_____»__________2020 року

______________ П.Куляс

відшкодування різниці між розміром

ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги та розміром

економічно-обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання)

для населення м. Добромиль на 2021 рік

м.Добромиль

Програми  відшкодування різниці між розміром

ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги та розміром

економічно-обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання)

для населення м. Добромиль на 2021 рік

1.

ІніціаторирозробленняПрограми

Добромильська  міська рада

2.

Розробник Програми

ВиконавчийкомітетДобромильської міської  ради

3.

ВідповідальнийвиконавецьПрограми

Добромильська  міська рада

4.

Учасники Програми

Добромильська  міська рада, КП МВУЖКГ    м. Добромиль

5.

Термінреалізації

6.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанніПрограми

Міський бюджет, бюджети інших рівнів

7.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізаціїПрограми

300,00 тис. грн.1

8.

Мета Програми

9.

Очікуваний результат

Виконання Програми сприятиме наданню КП МВУЖКГ м. Добромиль  населенню м.Добромиль послуг за водопостачання та водовідведення за ціною (тарифом) нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання).

1 Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми, може змінюватися шляхом внесення відповідних змін до міського бюджету впродовж терміну дії Програми.

1. Загальні положення

1. Комунальне підприємство МВУЖКГ м. Добромиль  є однією з найвразливіших галузей міського комунального господарства з багатьма проблемами, які в останні роки вкрай загострилися. Зовнішні мережі водопостачання та водовідведення зношені на 78%, обладнання застаріле морально і фізично, в результаті чого збільшується собівартість надання послуг та зростання тарифів.
    2. Затрати енергетичних та трудових ресурсів на виробництво послуг значно вищі від їх вартості. В цілому реформування потребує законодавство, яке регулює діяльність підприємств житлово-комунального господарства, відношення до галузі і сама галузь.
    3. Підприємство не має вагомих економічних стимулів до оптимізації структури тарифів і зниження нераціональних витрат матеріально-технічних ресурсів.
    4. Враховуючи соціальну значимість підприємств житлово-комунального господарства в житті та побуті населення міста, важкий фінансово-економічний стан підприємства, погіршення екологічного та епідеміологічного стану всього регіону, керуючись Бюджетним Кодексом України, Законом України "Про житлово-комунальні послуги", Державною Програмою "Питна вода", розроблено дану місцеву програму розвитку Комуналього підприємства МВУЖКГ м. Добромиль  на 2021рік.

2.  Мета та завдання програми

Головна мета Програми: забезпечення надійності роботи систем водопостачання та водовідведення міста, зниження витрат на виробництво послуг, досягнення безперебійного, цілодобового забезпечення водопостачанням населення та підприємств міста, забезпечення високої якості надання послуг.

Основними завданнями програми є:

• спрямування зусиль та потенціалу підприємства на забезпечення високоякісного надання комунальних послуг;
  • збереження дієздатності підприємства та його трудового потенціалу;
  • збільшення обсягів виробництва послуг, підвищення їх конкурентоспроможності;
  • оздоровлення фінансового стану підприємства, погашення заборгованості по платежах до бюджету:
  • збереження та підвищення заробітної плати працівникам на рівні законодавчо встановлених норм, недопущення заборгованості з виплати заробітної плати;
  • покращення технічного забезпечення діяльності підприємства, якості надання житлово-комунальних послуг, впровадження новітніх технологій виробництва.

3. Фінансування програми

Фінансування заходів здійснюється за рахунок:

• коштів міського бюджету.
  • інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

4. Очікувані результати виконання програми

Реалізація заходів, передбачених даною Програмою, дозволить:

-  кардинально покращити якість житлово-комунальних послуг;

-  забезпечити цілодобове водопостачання міста;

- зменшити енергоємність виробничих процесів, що в свою чергу дозволить знизити тарифи на надання послуг;

- покращити екологічну та епідеміологічну обстановку в регіоні;

- підвищити комфортність умов проживання населення та запобігти погіршенню життя громадян.

Секретар міської ради                                                    О.Мацько