Звітуємо про зроблене

Дата: 25.10.2021 14:11

Завершено реалізацію ще одного проєкту в рамках конкурсу місцевих ініціатив ( конкурсу мікропроєктів) на території Добромильської територіальної громади.

Він передбачав придбання господарського інвентаря для  забезпечення комплексу робіт з благоустрою населених пунктів Добромильської територіальної громади.

З цією метою Добромильська міська рада придбала та передала  місцевому комунальному підприємству  15 одиниць інвентаря, зокрема :

• бензинову газонокосарку;
  • 7 мотокос бензинових;
  • кущоріз;
  • висоторіз;
  • 4 бензопили;
  • садовий пилосос.

Забезпечення необхідним інвентарем працівників, які  будуть проводити роботи з благоустрою в населених пунктах громади дозволить покращити санітарно-епідеміологічну та екологічну ситуацію  та формуватиме позитивні навички в питанні санітарної очистки.

Реалізація проєкту відбулась за рахунок поєднання бюджетних ресурсів, зокрема, обласного бюджету-50%, коштів міського бюджету, спонсорів та громади - 50%.

Одним словом ПРАЦЮЄМО!