П Р О Г Р А М А виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам Добромильської міської ради у 2021 році

« ЗАТВЕРДЖЕНО»

рішення сесії  №_______

від «_____»__________2020 року

______________ П.Куляс

П Р О Г Р А М А

виплати  одноразової адресної допомоги  малозабезпеченим громадянам Добромильської міської ради у 2021 році

м.Добромиль

ПАСПОРТ

Програми виплати  одноразової адресної допомоги  малозабезпеченим громадянам Добромилської міської ради у  2021 році

1

Ініціатор розроблення Програми

2

Дата, номер документа про затвердження Програми

Рішення сесії ______________

3

Розробник Програми

4

Термін реалізації Програми

5

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, тис.грн., усього, у тому числі

80,0 тис.грн.

5.1.

Коштів  міського  бюджету

80,0 тис.грн.

Мета  Програми

Сприяння вирішенню матеріально- побутових, медичних, соціальних проблем малозабезпечених громадян, дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних  сімей, одиноких і малозабезпечених матерів у Добромильській ОТГ

Джерела  фінансування Програми

Кошти місцевого бюджету в межах обсягу в сумі  80 000 ( вісімдесят тисяч) гривень, які   затверджені  сесією Добромильської міської ради на 2021 рік та розподіляються відповідно до розпорядження міського голови.

Очікувані результати  виконання Програми

- Покращення умов життя соціально незахищених груп населення  міської ради

- покращення стану здоров’я  окремих громадян

- покращення матеріально-побутових  умов проживання сімей

Заходи щодо  реалізації Програми

Надання одноразової адресної допомоги  малозабезпеченим громадянам, дітям-сиротам, інвалідам, багатодітним  сім’ям, у Добромильській міській раді.

Порядок  надання допомоги

Розгляд заяв про надання  допомоги здійснює міський голова з визначенням суми допомоги.   Для розгляду на ім’я міського голови подаються такі документи; заява, довідка з місця проживання про склад сімї, акт обстеження матеріально- побутових умов заявника, копія паспорта  заявника.

Після визначення міським головою розміру допомоги видається розпорядження.

Механізм надання  допомоги

Фінансування видатків на виплату  одноразової  адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, дітям-сиротам, інвалідам, багатодітниим  сімям, Добромильській міській раді відповідно до розпорядження голови міської ради здійснюється за рахунок  коштів  Добромильської міської ради.

Головний бухгалтер відповідно до розпорядження міського голови  готує  платіжні відомості та реєструє  в УДК у Старосамбірському районі для подальшого фінансування фінансовим відділом.

Організація виконання Програми  покладається на голову Добромильської міської ради та  фінансовий відділ.

Головним розпорядником  коштів є Добромильська міська рада.

Термін реалізації Програми

Програму впроваджується в дію з 01.01.2021р. до 31.12.2021 року