02 Серпня, 2021 р., 16:08
Дорогі друзі,  знайомі,  жителі і гості славного с. Міженець та с. Нове місто. А також міста над берегом Дністра,  величного  Старого Самбора ,Самбора і всіх окружних міст та сіл щиросердечно запрошуємо Вас на Вечір Пам'яті Заслуженого артиста України Володимира Коциловського.  Благодійний  концерт "Музика заради життя" . С. Нове місто 19:00 год Ковбойки.  С. Міженець о 15:00 год Н-д У дійство залучені:Народний артист України Марян Шуневич марян шуневич Anastasiia Chubinska соліст Львівської національної опери  Mykola Kornutiak , славнозвісний гурт "Веселі лози" Володимир Курчик Вовка Курій, Jroslav Sydorshuk  Співачка  Ірена Irena Lviv ,  лауреат Всеукраїнських міжнародних конкурсів Олесь Грицевич ,  Любов Кисиличак , Оленка Бублик,   Iryna Kuzyk Mila Pytel , автор та виконавець Любомир Порило  , Станислав Буденкевич  - соліст опери "Шаляпін",  Дует" На крилах вітрів"  о. Володимир Турко  та Ілонка Яріш . Незрівнянний гурт Ван Боб Bob Kozak. Звуковий оператор Богдан Козак.    Фотограф Микола Козлов.    Ведучі  програми Oksana Mota і Микола Мазепа  Організатори:#МиколаСтріжик Олеся Андрієцька Хамула , #МиколаМазепа, #ВолодимирТурко  Анатолій Головань  Співорганізатори: За підтримки: Петра Куляса, Паша Коциловський   Просимо усіх  небайдужих   у долученні до  благочинних внесків,  адже кожен "милосердний вчинок – це щабель сходів, що ведуть нас до  небес". ЗІБРАНІ КОШТИ БУДУТЬ ПЕРЕДАНІ ДЛЯ ДІТЕЙ  Володимира Коциловського????????????
16 Липня, 2021 р., 10:01
Володарі фінансів, повелителі дебетів і кредитів, вітаємо Вас з Вашим професійним святом. Нехай у Вас все сходиться, нехай завжди все буде гаразд, нехай буде поменше звітів і робота буде тільки в радість. Бажаємо гарних доходів і завжди хорошого настрою!
22 Червня, 2021 р., 16:34
23.06.2021р. об 10.00 год. відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗЗСО І-ІІІ ст.