05 Жовтня, 2023 р., 12:33
Саліна – це не лише жива історія і не просто земля, освячена кров'ю мучеників. Саліна – це щось більше, аніж школа патріотизму, людяності та вірності високим ідеалам.
29 Серпня, 2023 р., 17:02
29 серпня 2023 року на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Нове Місто відбулася серпнева конференція педагогічних працівників на тему : «Шлях до перемоги – розвиток освіти» .
22 Травня, 2023 р., 13:09
Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – важлива складова щодо формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості та готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.