Освітянська конференція 2021

Дата: 31.08.2021 17:01

Часи змінюються і ми змінюємося, а разом із нами змінюється школа. Освіта була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості, суспільства та держави. Тому створення високоефективної системи якісної освіти – це об'єктивна вимога часу. Пріоритетна мета української системи освіти – створення умов для розвитку та самореалізації кожної особистості як громадянина України, формування покоління, здатного навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадського суспільства. А це можливо лише за умови якісної освіти.

30 серпня 2021р. відбулася освітянська конференція «Освіта Добромильської міської ради: цілі, виклики, досягнення» за участі голови громади Петра Куляса, начальника відділу освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради Галини Саврей, апарату відділу, начальника фінансового відділу Добромильської міської ради Оксани Городиської, директорів закладів дошкільної освіти, закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти та їхніх заступників з навчально-виховної та виховної роботи.