19 Січня, 2024 р., 10:52
Результати роботи Львівського ОЦЗ – у цифрах і фактах
17 Січня, 2024 р., 14:30
Працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області протягом січня 2024 року проведено навчально – методичні збори із працівниками Місцевої пожежної охорони Добромильської територіальної громади Самбірського району. Під час навчань членів МПО ознайомлено із тематикою гасіння пожеж і виконання аварійно рятувальних робіт.
17 Січня, 2024 р., 09:50
Керівництво Самбірського районного управління ДСНС  України у Львівській області провело робочу зустріч з заступником Добромилького  міського голови щодо створення та функціонування підрозділів добровільної та місцевої пожежної охорони у 2024 році.
15 Січня, 2024 р., 16:01
Центр надання адміністративних послуг - місце, куди звертаються громадяни, щоб отримати послуги органів влади та органів місцевого самоврядування. Саме в ЦНАПі надається більшість послуг, що супроводжують людину протягом цілого її життя.
12 Січня, 2024 р., 10:12
Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials”