11 Квітня, 2024 р., 09:38
11 квітня 2024 року в приміщенні Добромильської міської ради відбудеться засідання постійних депутатських комісій, зокрема :
09 Квітня, 2024 р., 14:49
08 Квітня, 2024 р., 16:38

04 Квітня, 2024 р., 11:42
❗️Отруєння бджіл - це наслідок несвоєчасного попередження пасічників по час, місце, діючу речовину, характер хімічних обробок сільгоспкультур, термін дії препарату, відсутність іншої інформації щодо обробки полів, тобто порушення законодавства про використання отрутохімікатів. ❗️Порушення вимог законодавства у сфері бджільництва, що спричинило домасового отруєння або загибелі бджолиних сімей карається адміністративною, матеріальною або кримінальною відповідальністю. ❗️ Дотримання правил та співпраця сільськогосподарських підприємств і пасічників забезпечить відсутність судових конфліктів з приводу отруєння і відшкодування завданої шкоди, принесе користь: - пасічнику - мед, пилок та здрових бджіл. - власнику сільськогосподарського підприємства - підвищення врожайності с/г культур.
03 Квітня, 2024 р., 14:22
У серпні 2023 року внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правничу допомогу». Внаслідок цього відбулися зміни у назві та логотипі системи надання безоплатної правничої допомоги (попередня назва – система надання безоплатної правової допомоги). З огляду на зазначене для забезпечення належного інформування громадськості про можливість отримати безоплатні правничі послуги, розміщуємо інформацію (банери та текст) щодо системи безоплатної правничої допомоги . Макети банерів та текстові матеріали розміщені за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1pjhMojWatiE8qwJ6I24_zxV7YeXm4Fg0?usp=sharing . Посилання для переходу з банера: https://legalaid.gov.ua/kliyentam/pro-bezoplatnu-pravovu-dopomogu-bpd/. --
02 Квітня, 2024 р., 16:47
З першого квітня зросли виплати, пов’язані зі сферою зайнятості
02 Квітня, 2024 р., 16:47
 18 квітня о 10:00 відбудеться офлайн-тренінг для власників та керівників малих та середніх підприємств переробної промисловості Львівської області з питань подання заявок на державні гранти «Новий рівень» (до 8 млн. грн).