Новини

03 Квітня, 2024 р., 14:22
У серпні 2023 року внесено зміни до Закону України «Про безоплатну правничу допомогу». Внаслідок цього відбулися зміни у назві та логотипі системи надання безоплатної правничої допомоги (попередня назва – система надання безоплатної правової допомоги). З огляду на зазначене для забезпечення належного інформування громадськості про можливість отримати безоплатні правничі послуги, розміщуємо інформацію (банери та текст) щодо системи безоплатної правничої допомоги . Макети банерів та текстові матеріали розміщені за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1pjhMojWatiE8qwJ6I24_zxV7YeXm4Fg0?usp=sharing . Посилання для переходу з банера: https://legalaid.gov.ua/kliyentam/pro-bezoplatnu-pravovu-dopomogu-bpd/. --
02 Квітня, 2024 р., 16:47
З першого квітня зросли виплати, пов’язані зі сферою зайнятості
02 Квітня, 2024 р., 16:47
 18 квітня о 10:00 відбудеться офлайн-тренінг для власників та керівників малих та середніх підприємств переробної промисловості Львівської області з питань подання заявок на державні гранти «Новий рівень» (до 8 млн. грн).
26 Березня, 2024 р., 15:37
 
22 Березня, 2024 р., 12:50
  Чи відносяться до розрахункового документу фіскальний чек, який друкується через «Програмний РРО»?    Старосамбірська ДПІ інформує, що визначення розрахункового документу встановлено Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» згідно з яким розрахунковий документ – це документ встановленої форми та змісту (касовий чек, товарний чек, видатковий чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів, отримання (повернення) коштів, торгівлю валютними цінностями в готівковій формі, створений в паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ) у випадках, передбачених цим Законом, зареєстрованим у встановленому порядку реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій, чи заповнений вручну. 
15 Березня, 2024 р., 11:41
 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано