15 Листопада, 2023 р., 14:46
Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації повідомляє, що в рамках реалізації підходу «Єдине здоров’я» та за результатами конференції щодо сказу в Україні «Співпрацюй, навчайся, ліквідуй!», яка організована ВООЗ у співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров’я МОЗ (ЦГЗ) у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я тварин (WOAH) за фінансової підтримки Уряду Німеччини проводиться інформування громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей. На виконання листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 08.11.2023 №11.3.2-5/23511 (вх.реєстр. від 08.11.2023 № 7/8-17432/0/1-23) опубліковуємо  інформаційні матеріали, а саме: український переклад брошури «Хочеш мати друга? Будь другом!»