23 Липня, 2024 р., 11:43
Самбірське районне управління взяло участь у відеоконференції яку проводило Головне управління ДСНС України у Львівській області щодо розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони: результати першого півріччя 2024 року та плани на 2025 рік, де були запрошені працівники МПК Самбірського району з 11-ти громад. Завершили зустріч планами щодо інформаційної кампанії, яка сприятиме розвитку добровільного пожежного руху. Підсумували, що важливо не лише створювати нові підрозділи, а й активно розповідати про їхню діяльність. Конференція завершилася обговоренням наступних кроків для покращення роботи пожежних підрозділів та підвищення їх ефективності.
14 Червня, 2024 р., 15:25
06 Червня, 2024 р., 10:11
04 Червня, 2024 р., 13:03
Протягом травня 2024 року працівниками Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено перевірку несення служби та боєготовності.  Місцевих пожежних команд  с. Комаровичі, та с.Міженець.