Цивільний захист

06 Вересня, 2022 р., 15:51
Задля створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану до кожного навчального закладу Самбірщини завітали представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Для освітян рятувальники провели інструктажі щодо алгоритму дій за сигналами оповіщення «Увага всім», «Повітряна тривога», зазначили про основні правила поведінки в умовах небезпеки. За кожним навчальним закладом закріплено відповідальну особу від ДСНС для надання практичної, методичної допомоги та консультацій їх керівникам. Разом ми зможемо створити безпечні умови для отримання знань та комфортного перебування школярів в навчальних закладах Самбірщини.
20 Липня, 2022 р., 11:06
Для захисту дітей — потрібні знання.
27 Червня, 2022 р., 09:47
24 червня 2022 року у сесійній залі Самбірської районної військової адміністрації відбулась робоча нарада з керівниками відділів освіти та відповідальними особами з питань цивільного захисту по громадах щодо обстеження об’єктів укриття для закладів освіти , додержання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в освітніх закладах та дотримання правил поведінці на воді.