Штраф за спалювання сухої рослинності!!!

Дата: 21.09.2023 16:27

Нагадуємо, що на території Самбірського району працюють рейдові групи щодо недопущення спалювання сухої рослинності (сміття), недопущення пожеж в побуті. Протягом кількох днів, складено 40 протоколів представниками ДСНС про адміністративне порушення під час рейду в екосистемах, за допомогою дронів працівники ДСНС мають змогу бачити всіх паліїв, а також фіксувати порушення. Враховючи ситуацію з пожежами в екосистемах, Самбірське районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області наголошує, що рейди будуть продовжуватися, а середній штраф становить 3060 гривень, тому варта подумати  чи палити суху траву та залишки сухої рослинності на присадибних ділянках та полях.