24 Квітня, 2023 р., 12:42
Завтра, 25 квітня 2023 року, в приміщенні  міської ради (Ратуша) відбудеться пленарне засідання 15 сесії Добромильської міської ради VIII  скликання.
22 Квітня, 2023 р., 20:01
Добромильська міська рада стала учасником проекту «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАД», в рамках конкурсу оголошеного Міжнародною організацією міграції. Проект впроваджується Західноукраїнським ресурсним центром (ЗУРЦ) та фінансується Посольством Канади в Україні.
19 Квітня, 2023 р., 21:26
В зв'язку з підготовкою питань, що виносяться на розгляд 15 сесії Добромильської міської ради VIII  скликання подаємо  графік засідань постійних депутатських комісій Добромильської міської ради.