27 Липня, 2023 р., 14:16
26 липня відбулась проміжна он-лайн зустріч з тренером щодо опрацювання запитань для опитувальника. За результатами зустрічі напрацьовано запитання для проведення опитування у громаді на тему "Потреби громади" та сформовано календарний план дослідження. На черзі проведення соціологічного опитування жителів у старостинських округах та у м. Добромиль
27 Липня, 2023 р., 14:01
Завдяки медичним працівникам  вдається  зберегти охорону здоров’я як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому, що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення  неможливо. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. З днем медичного працівника, привітав сьогодні міський голова Петро КУЛЯС  працівників медичної сфери нашої громади. Для кожного Фапу, амбулаторій та екстренної медичної служби  вручено медичні сумки з необхідним наповненням, для надання якісної медичної допомоги жителям громади в т.ч. внутрішньо переміщеним особам а також грамоти та подяки за професіоналізм та відданість своїй роботі.
25 Липня, 2023 р., 15:21
22-23 липня в Устриках Дольних (Республіка Польща) проходив черговий XXI "Ярмарок Туристичний",який супроводжувався виступами фольклорних колективів з Польщі(Краків,Жешув ,Закопане), Словаччини .Єдиний колектив з України фолк гурт "Карпатія" представляв директор Народного дому м.Добромиль Любомир Войтів.У програмі колективу отримали своє відродження і прозвучали старі твори"Кедь ми прийшла карта" та "Віно ,віно червоненьке..."-які співали наші діди-захисники України.Концерт "Карпатії" тривав півтори години.
20 Липня, 2023 р., 12:55
У Державний аграрний реєстр додано функцію приєднання до кабінету фермерського господарства земель громадян України - членів фермерських господарств. Ці нововведення надають можливість більшій кількості жителів громад скористатись державною підтримкою. Прошу вас поширити офіційну інформацію від Міністерства аграрної політики та продовольства України через ваші інформаційні ресурси: https://minagro.gov.ua/news/u-dar-dodano-funkciyu-priyednannya-do-kabinetu-fermerskogo-gospodarstva-zemel-gromadyan-ukrayini-chleniv-fg Це забезпечить можливість жителям вашої громади повноцінно скористатись перевагами державної підтримки. Також, нагадую про важливу анкету від Агроцентру Київської школи економіки. Якщо ви ще не заповнили її, прошу заповнити: https://ee.humanitarianresponse.info/single/n6OlQRbN