22 Грудня, 2021 р., 11:13
В четвер 16 грудня відбулась 10 сесія Добромильської міської ради . До порядку денного було включено 42  питання.
19 Грудня, 2021 р., 13:13
        День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю чекають на це свято діти, бо Святого Миколая вважають їх покровителем і заступником.
15 Грудня, 2021 р., 14:47
На території Добромильської територіальної громади реалізовано ще один проект місцевого розвитку під назвою «Безпечне місто – безпечні жителі. Придбання та встановлення системи відеоспостереження в м. Добромиль Самбірського району Львівської області».
14 Грудня, 2021 р., 14:58
На засіданні 9 (позачергової) сесії Добромильської міської ради депутатський корпус прийняв рішення щодо продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ Карпатгазвидобування на території Добромильської територіальної громади.