Он-лайн зустріч щодо особливостей здійснення публічних закупівель представників бізнесу Львівської області.

Дата: 31.03.2025 12:52
Кількість переглядів: 14

Львівська обласна військова адміністрація запрошує долучитися до зустрічі щодо особливостей здійснення публічних закупівель представників бізнесу Львівської області. Головна мета наради - обговорити проблеми бізнесу, та знайти шляхи вирішення на регіональному та державному рівнях. В рамках зустрічі підприємці матимуть можливість особисто озвучити проблемні питання та отримати відповідь, щодо механізму їх вирішення, від представників влади у регіоні.


На Львівщині продовжує роботу національна платформа «Діалог влади та бізнесу», ініційована Президентом України. Основна мета – налагодити відкритий діалог між бізнесом та владою. Платформа покликана оперативно вирішувати нагальні питання підприємців, покращувати економічний та інвестиційний клімат, сприяти створенню нових підприємств, розширенню виробництв і збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

До участі у нараді запрошують представників бізнесу та органів влади.

Зустріч в межах платформи відбудеться:
📆у четвер, 03 квітня
🕐об 11:00
📍в онлайн форматі на платформі ZOOM

   ❗️Попередня реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/enCWzcup7ep9TmxU6 (Реєстрація триватиме до середи, 02.04.2025 р. до 15:00)

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано