Відеоконференція щодо розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони

Дата: 23.07.2024 11:43

Самбірське районне управління взяло участь у відеоконференції яку проводило Головне управління ДСНС України у Львівській області щодо розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони: результати першого півріччя 2024 року та плани на 2025 рік, де були запрошені працівники МПК Самбірського району з 11-ти громад. Завершили зустріч планами щодо інформаційної кампанії, яка сприятиме розвитку добровільного пожежного руху. Підсумували, що важливо не лише створювати нові підрозділи, а й активно розповідати про їхню діяльність. Конференція завершилася обговоренням наступних кроків для покращення роботи пожежних підрозділів та підвищення їх ефективності.