Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата: 25.06.2024 16:13

Добромильська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення сесії «Про затвердження Правил загального користування водними об’єктами на території Добромильської міської ради (ТГ) »
Розробником проєкту рішення є відділ  архітектури,земельних відносин,екології та управління комунальним майном.
Для одержання зауважень, пропозицій та рекомендацій від фізичних та юридичних осіб електронну версію проєкту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному вебсайті Добромильської міської ради за посиланням: https://dobromylska-gromada.gov.ua/

Зауваження та пропозиції до проєкта рішення приймаються у письмовому та електроннному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення регуляторного акта на e-maildobromil_admin@ukr.net

Контактна особа: Поточна Ірина Володимирівна, є відділ  архітектури,земельних відносин,екології та управління комунальним майном Добромильської міської ради Самбірського району Львівської області, 82042.

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення сесії Добромильської міської ради «Правила загального користування водними об’єктами на території  Добромильської  міської ради»

Проєкт рішення "Про затвердження Правил загального користування водними об’єктами на території    Добромильської  міської ради (ТГ)"