До уваги мешканців Добромильської громади

Дата: 16.08.2023 15:58

Отримувачі грошової допомоги, зокрема ті, що набули відповідного статусу згідно із статтями 6, 7, 9, 10, 11 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (особи, які належать до учасників бойових дій; особи, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни; особи, які належать до учасників війни; сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни; сім’ї загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) до 24 серпня поточного року включно, яким грошову допомогу не виплачено станом на 1 жовтня, мають право звернутися щодо її виплати до Пенсійного фонду України (його територіального органу за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) та отримати її до 1 листопада поточного року.

Відділ соціального захисту та забезпечення населення Добромильської  міської ради