Про роботу ЦНАПу у 2022 році

Дата: 07.02.2023 09:33

Надання адміністративних послуг в Добромильській громаді  у 2022 році

В попередній період Добромильською міською радою  прийнято ряд рішень, які забезпечили  становлення та початок роботи центру надання адміністративних послуг, та надання  в громаді адміністративних послуг на належному рівні. Для зручності населення громади  адміністративні послуги надаються в у м. Добромилі,  смт Нижанковичі, с.Міженець,с. Нове Місто, с.Конів, с.Болозів.

Станом на сьогодні згідно з рішеннями міської ради у ЦНАП Добромильської міської ради надається 161 вид послуг. Найчастіше мешканці громади звертаються за :

• Послугами з реєстрації місця проживання– 1753 у т.ч. видача витягів з РТГ -1418;
  • Паспортними послугами (вклеювання фото)-25;
  • Адміністративними послугами соціального характеру (прийняття заяв для довідок ВПО і виплат -1985;
  • Іншими адміністративними послугами  (послуги, які не підходять під зазначені вище) - 1400;
  • Реєстрацією  актів цивільного стану - 319, з них смертей - 290, шлюбів - 29;
  • Послугою « Є Малятко» - 12.
  • Видача витягів з ДЗК (державного земельного кадастру) – 87.
  • Видача витягів про НГО (нормативно-грошову оцінку) - 214