Добромильська міська територіальна громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Добромильської міської ради

Дата: 23.11.2021 14:45
Кількість переглядів: 445

Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону для продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності  Добромильської міської ради- , загальною площею  322,9 кв.м., розташованого за адресою: пл.Ринок ,22 м.Добромиль Самбірського району Львівської області.

 

1.Інформація про об’єкт приватизації:

КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації в електронній торговій системі UA-AR-P-2021-11-19-000001-1

Адреса об’єкта:  пл.Ринок ,22 м.Добромиль Самбірського району Львівської області.

 

Найменування об’єкта: нежитлового   приміщення №4,5 в будівлі колишнього кінотеатру , загальною площею 322,9 кв.м.

 

Опис об’єкта: Об’єкт нежитлової нерухомості. Нежитлові приміщення - приміщення колишнього кінотеатру. Територія навколо невпорядкована, але є можливість облаштувати. Будівля знаходиться  в центрі міста Добромиль. Загалом будівля не використовувалась приблизно 20 років і потребує капітального ремонту. Будівля розташована на земельній ділянці  орієнтовною площею 0,04 га .

Балансоутримувач: Добромильська міська рада.

Адреса балансоутримувача: Львівська область, Самбірський район, м.Добромиль пл..Ринок,22.

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 38008294

Електронна адреса:  dobromil_admin@ukr.net

2. Інформація про електронний аукціон та інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

 

Дата та час проведення аукціону без умов: __16 грудня  грудня 2021 р., година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09−00 до 18−00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432.

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19−30 до 20−30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16−15 до 16−45 години дня проведення електронного аукціону.

Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні з умовами: : 906200.00 (дев’ятсот шість  тисяч двісті  гривень 00коп.) без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 90620.00 ( дев’яносто тисяч шістсот двадцять гривень 00коп.) без  ПДВ

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 453100.00 ( чотириста п’ятдесят три  тисячі сто  гривень 00коп.) без ПДВ.

Розмір гарантійного внеску: 45310.00  (сорок п’ять тисяч десять  гривень 00коп.)  без ПДВ .

Стартова ціна об’єкта без  з ПДВ для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 453100.00 ( чотириста п’ятдесят три  тисячі сто  гривень 00коп.)

Розмір гарантійного внеску: 45310.00  (сорок п’ять тисяч десять  гривень 00коп.)

Розмір реєстраційного внеску: 1200.00 грн (одна тисяча двісті гривень 00коп.).

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

20 календарних днів від дати аукціону (опублікування інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта).

Крок аукціону на аукціоні  з умовами 9062.00  (дев’ять тисяч шістдесят дві гривні 00коп.).

( 1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 4531.00 (чотири тисячі п’ятсот тридцять одна гривня 00коп.) .  

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить  3 кроки.

3. Час та місце ознайомлення з об’єктом: ознайомитися з об’єктом можна за місцем його розташування у робочі дні, попередньо узгодивши з представником (балансоутримувач) годину огляду об’єкта за телефоном: (03236) 41-195, 41-185)  з  800 до  17 00у робочі дні.

Адреса балансоутримувача: Львівська область, Самбірський район, м.Добромиль пл.Ринок,22

Електронна адреса:  dobromil_admin@ukr.net

Контактна особа:-Мацько Олена Степанівна

4. Організатор аукціону: Добромильська міська  Самбірського району Львівської області (код за ЄДРПОУ  38008294).

Адреса: Львівська область, Самбірський район, м.Добромиль пл..Ринок,1

Контактний тел. 097-356 17-90) з 900 до 1800 у робочі дні.

Міський  голова  Петро КУЛЯС

5.  Засоби платежу:

Для участі в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації гарантійний та реєстраційний внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

Посилання на перелік авторизованих майданчиків та їх рахунки, відкриті для оплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Покупці, які мають право брати участь у приватизації згідно із Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», вправі використовувати для придбання об’єктів приватизації кошти відповідно до валютного законодавства України.

Покупці - нерезиденти України набувають у власність майно, що приватизується, у процесі приватизації з оплатою його ціни у національній валюті або у вільно конвертованій валюті.

 Переможець електронного аукціону:

підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою;

укладає договір купівлі-продажу об’єкта приватизації з органом приватизації протягом 30 календарних днів з дня, наступного за днем формування протоколу про результати електронного аукціону.

Покупець, який підписав договір купівлі-продажу, сплачує на п/р рахунок UA 168999980314141905000013907, одержувач: ГУДКУ у Львівській області, МФО 899998, Код ЄДРПОУ одержувача коштів 38008294 ціну продажу об’єкта приватизації не пізніше ніж протягом 30 днів з дня підписання договору купівлі-продажу.

У разі несплати коштів за об’єкт приватизації згідно з договором купівлі-продажу протягом 30 днів з дня укладення договору та його нотаріального посвідчення покупець сплачує на користь органу приватизації неустойку у розмірі 5 відсотків ціни продажу об’єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню відповідно до  статті 29  Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Переможець електронного аукціону, який відмовився від підписання протоколу про результати електронного аукціону або договору купівлі-продажу, позбавляється права на участь у подальших аукціонах з продажу того самого об’єкта.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок №, UA 168999980314141905000013907, одержувач: ГУДКУ у Львівській області, МФО 899998, Код ЄДРПОУ одержувача коштів 38008294 суми реєстраційних внесків, сплачені учасниками аукціону протягом п’яти календарних днів з дня затвердження протоколу електронного аукціону.

 Оператор електронного майданчика перераховує на казначейський рахунок UA 168999980314141905000013907, одержувач: ГУДКУ у Львівській області, МФО 899998, Код ЄДРПОУ одержувача коштів 38008294суми сплачені учасниками аукціону гарантійних внесків протягом п’яти робочих днів з дня опублікування договору купівлі продажу об’єкта приватизації в електронній торговій системі в рахунок оплати ціни продажу об’єкта приватизації переможцем.

6. Перелік документів:

Фізичними та юридичними особами, які бажають взяти участь в електронному аукціоні, до заяви  на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються такі документи:

1) для потенційних покупців - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для іноземних громадян - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних покупців - юридичних осіб:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

- документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

- інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

- остання річна або квартальна фінансова звітність;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика, через який подається заява на участь у приватизації.

5) письмова згода довільної форми потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:                                                            

 

Рішення сесії  Добромильської міської ради «Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення  про проведення електронного аукціону  об’єкта малої приватизації від 19.11.2021 р. №2260.

 

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/

 

 Секретар виконкому                                              З.Сокальський

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь