Молодіжна рада при Добромильській міській раді

МОЛОДІЖНА РАДА створюється з метою залучення молоді до формування молодіжної політики та соціально-культурного розвитку громади, забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, проведення інформаційно-навчальної роботи серед молоді та консолідації молодіжного руху.

За посиланням можна ознайомитись з ропорядженням про створення ради та Положення, також зразок заяви про участь в установчих зборах:

Розпорядження Про створення Молодіжної ради при Добромильській міській раді

04 Вересня, 2024 р., 12:19
Відбувся перший дводенний тренінг в Добромильській громаді в рамках проекту «Молодіжні ради у Львівській, Житомирській та Полтавській областях».