Дата: 17.04.2024 15:50

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної

вартості предмета закупівлі

Газове паливо код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – 09120000-6»  (09123000-7 – Природний газ).

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-11-012992-a

Зазначені у тендерній документації технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб замовника, а саме для належного забезпечення діяльності Центру надання соціальних послуг Добромильської міської ради, з урахуванням вимог чинного законодавства. Якісні характеристики були прописані у тендерній документації як відповідність товару діючим на момент проведення закупівлі нормативно правовим актам.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося за результатом проведення моніторингу цін на газове паливо станом на квітень 2024 року у межах Львівської області. Зокрема було досліджено загальнодоступні джерела в мережі інтернет такі як :

• офіційний сайт «Нафтогаз України»;
  • досліджено ціни за одиницю товару у вже укдадених на 2024 рік договорах по предмету газове паливо.
  •  Згідно постанови від 12.04.2024 Кабінету Міністрів України № 407  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812», якою подовжено дію постанови від 19.07.2022 р. № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями) (надалі  Положення) до «31» серпня 2024 року.
  •  За результатами 2023 року було розраховано потребу  на 2024 рік з врахуванням фінансових призначень на 2024 рік.

Розмір бюджетного призначення на зазначену закупівлю складає 99 323,34грн ( дев’яносто девять тисяч триста двадцять три гривні 34 копійок).