Безпека та добробут кожної дитини – це головна цінність

Дата: 03.03.2024 15:48

Безпека та добробут кожної дитини – це головна цінність

У лютому та березні в приміщенні громадського простору Добромильської міської ради проводились батьківські клуби для батьків чи осіб, які їх заміняють, що належать до сімей у складних життєвих обставинах - це можливість розвинути власні компетенції та стійкість.

Програма «Батьківський оберіг» Благодійного фонду «Рідні» базується на принципах усвідомленого та позитивного батьківства.

Мета таких заходів - покращити батьківсько-дитячі стосунки, розвиток навичок розпізнавання стресових реакцій дітей та відповідного реагування на них, сприяння розвитку стресостійкості  батьків, та осіб, що їх замінюють.

Безпечний та турботливий дорослий поруч - запорука благополучного майбутнього дітей. Не існує фізичної безпеки без емоційної безпеки, саме дорослі відповідальні за те, щоб зробити все від них можливе, щоб бути безпечним дорослим для своїх дітей.

Щиро вдячні психологу фонду Роксолані за колосальну роботу,  за професіоналізм, розуміння та любов до людей.