Нагородження призерів І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад Добромильської міської ради 2023-2024 н.р.

Дата: 11.03.2024 10:45
Кількість переглядів: 91

Церемонія нагородження здобувачів освіти - призерів І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023-2024 н.р. відбулася 08 березня 2024 року.

Цього року перевірити свої знання з навчальних предметів, а також творчі здібності ви­явили бажання 208 учасників з них перемогу здобули 114 здобувачів освіти І етапу олімпіад та 32 - ІІ етапу.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості.

На урочистому засіданні були присутні всі призери І та ІІ етапів олімпіад разом зі своїми наставниками вчителями .

Відділ освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради нагороджував дипломами здобувачів освіти і смаколиками , а також грамотами вчителів предметників . Начальниця відділу Галина САВРЕЙ привітала всіх присутніх на святі побажала здоров'я , щастя, добра, достатку і миру. Впевнена , що досвід участі в цій олімпіаді вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад були наділені дипломами і грошовими сертифікатами та вчителі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад були нагороджені грамотами в.о.міського голови Добромильської міської ради Олени МАЦЬКО .

Яка привітала всіх учасників заходу і побажала нових творчих злетів, наснаги та успіхів у подальших зма­ганнях та конкурсах.

Дякуємо за турботу та благодійну допомогу!

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає. Для нас , наших здобувачів освіти та педагогічної спільноти таким благодійником на такому святі був Ігор ГАРАСЬ. Який надав приміщення для проведення даного заходу ресторан "ТАРТАК" .

Минають роки, змінюються покоління, а добрі справи, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя , залишають приємні спогади.

Музичне привітання лунало від працівників Комунального закладу "Центр культури та дозвілля" Добромильської міської ради. Емоції всіх присутніх переповнювали весь проведений час .

Відділ освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради щиро дякує всім хто взяв участь у церемонії нагородження призерів олімпіад .

В такий складний і не простий час, зібралися великою шкільною родиною, своїми здобутками всіляко намагаєтеся внести частку своєї душі і праці у спільну мету –перемогу над ворогом. Перемога прийде обов’язково! Ми будемо наближати її разом.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)