Оголошення про Громадські слухання  по  виготовленому детальному плану території

Дата: 29.01.2024 12:29

Оголошення

Відповідно до рішення Добромильської міської ради №3955 від 12 грудня 2023 року надано дозвіл  на виготовлення  проекту  детального плану території забудови в межах вулиці Площа Свободи в селищі Нижанковичі на території Добромильської міської ради Самбірського району Львівської області.

Замовником даного проекту виступає Добромильська міська рада. Пропозиції та зауваження приймаються  у відділі архітектури, земельних відносин, екології та управлінні комунальним майном Добромильської міської ради протягом  місяця від дня опублікування.

Громадські слухання  по  виготовленому детальному плану території відбудуться  у   в м.Добромиль (кабінет секретаря міської ради)   29 лютого 2024 року о 14.00 год.