Звіт про діяльність ЦНАПу за 2023 р.

Дата: 15.01.2024 16:01

Центр надання адміністративних послуг - місце, куди звертаються громадяни, щоб отримати послуги органів влади та органів місцевого самоврядування. Саме в ЦНАПі надається більшість послуг, що супроводжують людину протягом цілого її життя.

Не дивлячись на всі виклики правового режиму "воєнний стан", протягом 2023 року ЦНАП Добромильської міської ради продовжував працювати над впровадженням нових послуг та удосконаленням своєї роботи. Ми зробили все можливе, щоб наші відвідувачі почували себе максимально  комфортно.

Не зупиняємось на досягнутому, та маємо амбітні плани з покращення надання адміністративних послуг на 2024 рік!

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість працювати! Разом до перемоги!