Громадські слухання  по  виготовленому детальному плану території

Дата: 15.11.2023 11:44

Оголошення

Відповідно до рішення Добромильської міської ради №3803 від 17 жовтня 2023 року надано дозвіл  на виготовлення  проекту  детального плану території земельної ділянки під індивідуальне садівництво за межами села Передільниця на території Добромильської міської ради (Трушевицький старостинський округ) Самбірського району Львівської області.

Замовником даного проекту виступає Добромильська міська рада. Пропозиції та зауваження приймаються  у відділі архітектури, земельних відносин, екології та управлінні комунальним майном Добромильської міської ради протягом  місяця від дня опублікування.

Громадські слухання  по  виготовленому детальному плану території відбудуться  у   в м.Добромиль (кабінет секретаря міської ради)   15 грудня 2023 року о 14.00 год.