Серпнева конференція - 2023 «Шлях до перемоги – розвиток освіти»

Дата: 29.08.2023 17:02
Кількість переглядів: 100

29 серпня 2023 року на базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Нове Місто відбулася серпнева конференція педагогічних працівників на тему : «Шлях до перемоги – розвиток освіти» .

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої України, - військових, цивільних та дітей. А також хвилиною мовчання вшанували пам'ять Петра КУЛЯСА  - Добромильського міського голови , який трагічно загинув.

Освіта громади – це багатогранна система , яка об’єднує найпотужніший творчий та інтелектуальний потенціал , здатний перетворювати дійсність , в центрі якої діяльна , високодуховна і всебічно розвинута особистість.

Усіх присутніх з побажаннями з початком нового навчального року привітали здобувачі освіти ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Нове Місто .

У конференції взяла участь Тетяна Терлецька – заступник міського голови Добромильської міської ради та Зенон Сокальський – керуючий справами міської ради . Тетяна Іванівна привітала освітянську родину з початком нового навчального року , висловила щиру подяку і шану всім педагогам громади .

На зустрічі серпневої конференції були присутні керівники закладів освіти, заступники з навчально-виховної та виховної роботи , директори закладів дошкільної освіти ,  позашкільної освіти , керівники педагогічних спільнот та працівники відділу  .

З доповіддю про підсумки роботи освітньої галузі у 2022-2023 навчальному році та завданнями на наступний 2023-2024 навчальний рік виступила начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради Галина САВРЕЙ. Яка привітала усіх присутніх з початком нового навчального року , та зазначила , що «освітянське  гроно» вартує всіх похвал , бо їхня робота,  яка випала в умовах воєнного стану вимагає багато зусиль , терпіння, мудрості, виваженості , готовності до різних нововведень та роботи в різних форматах , швидке опанування новітніх технічних засобів на благо громади . Головне завдання – створити максимально безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу. Начальник відділу освіти акцентувала , що освіта готує людину до завтрашнього дня, тож сьогодні формуємо свідомих громадян і майбутніх науковців задля нашої  Перемоги.

Галина Богданівна зазначила , що проведення конференції  полягає  в тому, щоб визначити головні цілі роботи закладів освіти щодо виконання державної програми розвитку освіти , реалізація державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти , проаналізувала підсумки роботи за минулий навчальний рік , відзначила досягнення , позитивне в роботі педагогічних колективів . За досягнення керівників закладів освіти було нагороджено подяками та грамотами відділу освіти .  

Попереду  перед  освітянами  Добромильської  громади  ще  багато викликів та випробувань. Але головне – гідно та професійно виконувати свою роботу, спільними зусиллями допомагати всім, хто цього потребує. Вірити в себе та в свою країну.

Разом ми все подолаємо!

Наближаємо Перемогу разом!

Слава Україні!

Героям Слава !

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано