Оголошення

Дата: 28.07.2023 16:01

Оголошення

Відповідно до рішення Нижанковицької селищної ради від 25 грудня 2015 року надано дозвіл  на виготовлення  проекту  детального плану території земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва та обслуговування культових та інших будівель православної парафії храму св. Трійці по вул.І.Франка, 8 в селищі Нижанковичі.

Замовником даного проекту виступає Добромильська міська рада. Пропозиції та зауваження приймаються  у відділі архітектури, земельних відносин, екології та управлінні комунальним майном Добромильської міської ради протягом  місяця від дня опублікування.

Громадські слухання  по  виготовленому проекту детального планування відбудуться  у   в м.Добромиль (кабінет секретаря міської ради)   28 серпня 2023 року о 14.00 год.