З днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2023 14:01

Завдяки медичним працівникам  вдається  зберегти охорону здоров’я як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому, що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення  неможливо.

Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.

З днем медичного працівника, привітав сьогодні міський голова Петро КУЛЯС  працівників медичної сфери нашої громади. Для кожного Фапу, амбулаторій та екстренної медичної служби  вручено медичні сумки з необхідним наповненням, для надання якісної медичної допомоги жителям громади в т.ч. внутрішньо переміщеним особам а також грамоти та подяки за професіоналізм та відданість своїй роботі.