Другий етап реалізації проекту «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку»

Дата: 21.07.2023 12:50

Сьогодні міський голова Петро КУЛЯС, отримав технічне обладнання - 8 планшетів для збору інформації, та один ноутбук, яке  передане нашій громаді від Міжнародної організації з міграції (МОМ) для проведення дослідження у громаді для напрацювання проектної їдеї.

14 липня відбулася  перша діалогова сесія проєкту "Людський вимір"  у Добромильській громаді. Проєкт реалізовується за ініціативи IOM Ukraine та  Західноукраїнський ресурсний центр. 100 громад України відібрані до другої фази проєкту, і серед них - Добромильська.
У ході першої діалогової сесії було визначено тему проєкту, над якою працюватиме ініціативна група. Цією темою стала ідея створення комфортного простору для зустрічей і діалогу у громаді.