Щодо участі у конкурсі соціальних ініціатив "Час діяти,Україно"

Дата: 29.05.2023 12:06

Добромильська міська рада бере участь у конкурсі соціальних ініціатив "Час діяти, Україно!". Організатором конкурсу є  Фонд "МПХ - Громаді", який  створює умови для саморозвитку дітей, молоді, працездатного населення та людей похилого віку через забезпечення доступу до освіти, культури, економічного розвитку та спортивної активності. Зміцнює громадську свідомість та соціальну взаємодію в громадах шляхом фінансової та організаційної підтримки проєктів, спрямованих на підвищення рівня освіти, здоров'я, культури, спорту та розвитку соціальної інфраструктури. Наша громада подала на конкурс три заявки за напрямом "Системні проєкти в освіті, медицині, інфраструктурі". Результати конкурсу будуть оголошені до 20.06.2023 р., сподіваємось на позитивний висновок.