Результати військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 22.05.2023 13:09

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – важлива складова щодо формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості та готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.

18 травня 2023 року відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Добромильської територіальної громади. Учасниками гри були 8 роїв закладів загальної середньої освіти Добромильської ТГ.

Програма гри складалася із таких конкурсів: “Впоряд”, "Рятівник”, “Смуга перешкод",  “Стрільба”, "Перетягування линви", “Відун”.

За загальним протоколом конкурсом кращий результат за сумою місць у всіх видах програми показав рій "Новоміські козаки" ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Нове Місто.

На урочистому закритті переможцям, призерам та учасникам гри вручили грамоти та цінні подарунки.