Впровадження нових ініціатив у Добромильській громаді

Дата: 22.04.2023 20:01

Добромильська міська рада стала учасником проекту «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАД», в рамках конкурсу оголошеного Міжнародною організацією міграції. Проект впроваджується Західноукраїнським ресурсним центром (ЗУРЦ) та фінансується Посольством Канади в Україні.

Від Самбірського району окрім Добромильської громади учасниками проекту є Ралівська, Стрілківська  та Старосамбірська ТГ.

Метою проекту є сприяння в підвищенні стійкості громад .

Впровадження проекту матиме декілька етапів, за підсумками яких найкращі  отримають  компютерне обладнання, а в подальшому, матимуть змогу помірятись силами в мікрогрантовій програмі.Фото без опису