Графік засідання постійних депутатських комісій

Дата: 19.04.2023 21:26

В зв'язку з підготовкою питань, що виносяться на розгляд 15 сесії Добромильської міської ради VIII  скликання подаємо  графік засідань постійних депутатських комісій Добромильської міської ради.

1. Постійна депутатська комісія з питань врегулювання земельних відносин (Р.Попитак) - п'ятниця, 21 квітня 2023 року, в 10.00 год.

2. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою (М.Гадевич) - п'ятниця, 21 квітня 2023 року, в 10.30 год.

3. Постійна комісія з питань культури, освіти, молоді, охорони здоровя, туризму та транскордонної співпраці (С.Цебак) - п'ятниця, 21 квітня 2023 року,  о 15.00 год.

4. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально -економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Баген) - вівторок, 25 квітня 2023 року, в 10.00 год.

Запрошуємо депутатів Добромильської міської ради до участі в роботі комісій.