Продовжуємо міжнародну співпрацю

Дата: 15.03.2023 13:02

Продовжуємо міжнародну співпрацю.

Вчора відбувся відкритий он-лайн вебінар  представництва UNICEF спільно з Самбірською районною військовою адміністрацією з відібраними для співпраці громадами Самбірського району. Добромильська громада у тому числі.

#Людмила Паламар – координатор програми  та # Ольга Котовська, детально розповіли про основні напрями фінансування, зокрема:

• Вода .Санітарія.Гігієна – інфраструктурні проекти з проведення систем водопостачання та систем очищення води та ін..
  • Молодіжна політика – залучення молоді до розвитку життєвих навичок, та розбудови молодіжної інфраструктури  та ін.
  • Соціальні послуги в громаді – покращення методології роботи ЦНСП, підсилення психологічної підтримки та ін..
  • Охорона здоров`я – гуманітарна допомога для медичних закладів, імунізація дітей та всебічна психологічна підтримка та ін.
  • Освіта : позашкілля, дошкілля – покращення якості позашкільної освіти, виявлення просідання дітей у навчанні, підвищення якості Есередовища серед педагогів та ін.

Нагадуємо, що програма  UNICEF З початку конфлікту на Україні працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема доступу до освіти, психосоціальної допомоги, води і санітарії, охорони здоров’я матері та дитини.