ПРОГРАМА Проведення реабілітаційних заходів Громадської організації навчально- реабілітаційного центру дітей – інвалідів «Філомена» на 2023 piк

Дата: 20.02.2023 16:15

Рішенням сесії Добромильської міської ради

Від 14 лютого 2023 року №2977

__________Петро КУЛЯС

Проведення реабілітаційних заходів

на  2023 piк

Добромиль 2023

ВCTУП: Основним завданням громадської організації навчально — реабілітаційного центру дітей — інвалідів « Філомена» з забезпечення захисту прав дітей з особливими освітніми потребами та дітей — інвалідів, створення умов для всебічного розвитку, засвоєння дітьми - інвалідами знань, умінь i навичок з метою підготовки ïx до здобуття дошкільної з подальшим здобуттям дітьми базової та повної загальної середньої освіти. Здійснення співпраці з вітчизняними та закордонними реабілітаційними, освітніми, медичними установами та організаціями з питань реабілітації дітей з інвалідністю.

META: Основною метою громадської організації навчально — реабілітаційного центру дітей — інвалідів « Філомена» е правозахисна діяльність, задоволення та захист законних соціальних, творчих, економічних наукових. культурних інтересів дітей з особливими освітніми потребами та дітей з інвалідністю; сприяння розв’язання проблем протидії посягання на права дітей га суспільства в Цілому.

Відповідно до функцій та завдань статутної діяльності громадської організації

N.•п/п

1.

Постійно проводити зустрічі  з членами

організації та разом з органами місцевого самоврядування виявляти потреби дітей з інвалідністю, залучати ïx до реабілітаційних заходів, співпрацюючи з іншими громадськими організаціями, державними структурними та релігійними громадами району.

протягом року

2          Забезпечити необхідним набором дидактичних матеріалів та iгop для розвитку психологічних процесів; корекційним обладнанням; різним діагностичним та методичним матеріалом для роботи з дітьми із особливими освітніми потребами та дітьми з інвалідністю.

Участь у Міжнародних проектах регіональної співпраці, що до доступності та ефективності нових форм допомоги дітям із особливими освітніми потребами, дітям з інвалідністю та ïx сім'ям.

1. 3 метою культурно — психологічної реабілітації проводити творчо — мистецькі заходи для дітей з інвалідністю на базі внутрішньодержавних та міжнародних

зв’язків відповідно до укладених договорів в рамках співпраці:  i

а) Зустріч ГО навчально-реабілітаційного центру дітей інвалідів ”Філомена” з членами даної організації та сприяти усвідомленню батьками суті проблем своїх дітей з метою об'єднання ïx у групи самодопомоги.

Психологічна підтримка та правова допомога батькам дітей інвалідів;

6) святкування Великодня;

в) Міжнародний день захисту дітей; г) свято святого Миколая.

1. 3 метою поглиблення соціальної адаптації в суспільство           дітей  інвалідів                           організувати

Постійно, протягом року

Протягомроку

оздоровчо-реабілітаційні  відпочинки   та

культурно відпочинкові заходи для дітей з особливими освітніми потребами та дітей інвалідів ( поїздки до дельфінарію, зоопарку

та на кінезотерапію, іпотерапію-. ).

Забезпечення транспортними послугами

3 метою  співпраці  з органами  влади  по

питаннях впровадження Конвенції ООН про права дітей інвалідів проводити для їхніх батьків: засідання круглих столів, громадських слухань тощо.

Забезпечення       фізичною      реабілітацію

(масажі, гідромасажі, вправи для ДЦП.

Протягом року

1. Добромильській ОТГ проводити виплату коштів громадської організації навчально-реабілітаційного центру дітей інвалідів "Філомена" відповідно до бюджетних призначень на 2023 рік.
  2. Одержувачем коштів та виконавцем програми проведення реабілітаційних заходів для дітей інвалідів виступає ГО навчально- реабілітаційний центр дітей інвалідів "Філомена". Кошти на виконання заходів програми перераховуються згідно з кошторисом ГО "Філомена".

Голова громадської організації

«Навчально-реабілітаційний центр                            І.М. Коньовський

дітей –інвалідів «Філомена»

Кошторис