Покращення якості надання адміністративних послуг в громаді

Дата: 07.02.2023 10:46

ЦНАП  Добромильської міської ради займає невелику площу в приміщенні міської Ратуші, а обслуговуються установою  мешканці усієї громади,  та особи, що прибули в громаду в зв’язку з воєнними подіями, постала нагальна потреба в розширенні площ для  обслуговування населення.

З цією метою міська рада взяла участь в конкурсі на отримання субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг  з проектом «Реконструкція приміщення по вул. Міцкевича, 6 в м.Добромиль Самбірського району Львівської області під Центр надання адміністративних послуг  Добромильської міської ради. Коригування».  Загальна сума проекту склала 3279,936 грн.  в т.ч. 2 295,956 тис. грн. з обласного бюджету та  983,98 тис. грн. з місцевого. Зазначеним проектом розпочато реконструкцію окремо взятої будівлі відповідно до сучасних вимог. Роботи планується завершити у 2023 році, а відтак відкрити нове приміщення ЦНАПу.

.