у ЛОВА підбили пудсумки 2022 фінансового року

Дата: 07.02.2023 09:45

У департаменті фінансів проведено підсумкову нараду з фінансистами територіальних громад районів

За допомогою такої комунікації та взаємодії фінансистів територіальних громад і районних фінансових управлінь формуємо плани роботи на 2023 рік.

Серед найбільш важливих питань:

Підсумовували виконання місцевих бюджетів за 2022 рік.

Обмінювались думками щодо потенційних шляхів збільшення надходжень і платежів, ризиків від зменшення надходжень.

Дискутували щодо проблем освітньої галузі, зокрема про незабезпеченість коштами на виплату заробітної плати педагогічним працівникам. Напрацювали шляхи їх вирішення.

Розмовляли про роль місцевих бюджетів у фінансовому забезпеченні закладів охорони здоров’я.

Вказали на порушення виявлені під час проведених департаментом фінансів експертизи рішень про місцеві бюджети на 2023 рік.

Обговорювали стан та актуальність конрольно-економічної роботи в громадах.